Богодухівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5 "Ялинка" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

ЩЕДРІВОЧКА
Збереження народних звичаїв і традицій – це одна із складових патріотичного виховання підростаючого покоління українців.
27.12.2019
НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ
Новорічне свято і діти і дорослі завжди чекають з радістю і сподіваннями на чудеса.
19.12.2019
МИКОЛАЙ, ДО ДІТОК ЗАВІТАЙ
День Святого Миколая улюблене свято всіх дітей, бо вірити в казку, диво, радість – це благодійний вплив на розвиток кожної дитинки.

18.12.2019
СТОРІТЕЛІНГ У ДІЇ
Педагоги нашого закладу постійно вивчають і впроваджують новітні технології, методики та прийоми розвитку мовлення дітей.
13.12.2019
ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ З ЕВАКУАЦІЇ
Безпека життєдіяльності збереження життя і здоров’я дітей - одне з найголовніших завдань у роботі закладу дошкільної освіти.
ПРАКТИКУМ «МИСТЕЦТВО СТОРІТЕЛІНГУ»
Розповідь — ключовий прийом у роботі вихо¬вателя, Ми постійно розказуємо дітям різні оповідки, казки, придумуємо власні сюжети, опи-суємо події з життя, подаємо пізнавальну інфор¬мацію...